JONA

Rekondice

Chcete-li udělat něco pro své zdraví, zlepšit svoji kondici nebo cítíte zdravotní potíže, i když provedená vyšetření neprokázala žádnou vysvětlující diagnózu, můžete využít nabídku našich regeneračních a rekondičních služeb. Pohybový systém hlásí špatný životní styl nebo přetěžování některých částí těla mnohem dříve, než dojde k jejich poškození zjistitelném zobrazovacími metodami (RTG, MR, UZ) nebo laboratorními rozbory krve. A přitom mnohdy stačí malá změna životního stylu nebo pohybových návyků. Pomoci může individualně zacílené cvičení nebo relaxační masáž.

 Jak probíhá návštěva u nás?

Poskytujeme rekondiční služby zaměřené na následující vybrané oblasti.

Sportuj zdravě!

Chceš zvýšit svojí výkonnost, zlepšit koordinaci, omezit únavu a bolesti, předejít úrazům při sportovní aktivitě?

Vyzkoušej diagnostický a cvičební systém Computer Kinesiology Wellness GYM .

Prohlídka fyzioterapeutem s pomocí speciální počítačové diagnostiky odhalí nejvíce přetížené skupiny svalů, části páteře a další slabá místa Tvého těla. Speciální software navrhne individuální sestavu cviků přizpůsobenou aktuálnímu stavu těla. Cvičením vlastní sestavy cviků ulevíš nejvíce přetíženým částem těla, aktivuješ oslabené svaly a bezpečně vyladíš svoji kondici na vyšší výkonnost.

Computer Kinesiology Wellness GYM je expertní informační počítačový diagnostický a cvičební systém, který je vhodný pro sportovce vrcholové a rekreační i pro osoby, které se sportem či posilováním teprve začínají. Nenahraditelný je u asymetrických sportů (squash, tenis…) a pro ostatní pohybové aktivity, kdy při intenzivním tréninku roste riziko přetrénování a případně úrazu.

Každý sportovec dosáhne pravidelným tréninkem určité míry svalové asymetrie, která mu umožňuje podat požadovaný výkon. Pokud však tato asymetrie přesáhne určitou mez, výkonnost klesá a roste riziko úrazu. I u symetrických sportů nebo při zdánlivě vyváženém posilování může dojít ke zvětšení svalových nerovnováh, které souvisí s vrozeně slabými místy těla.

Cvičení dle CK Wellness GYM je možné doplnit masáží dle individuálně navržrné sestavy masážních úkonů programem Computer Kinesiology Wellness.

Pomůžeme Ti  nalézt optimální kondici těla, při které podáš nejlepší výkon.

Na vyžádání je možné výsledky diagnostiky přeposlat do Specializovaného odborného centra Computer Kinesiology, kde je za použití programu odborné úrovně systému Computer Kinesiology může posoudit rehabilitační lékař a zaslat další doporučení.