JONA

Služby

V provozovnách MediCentrum JONA poskytujeme dle individuálního plánu rehabilitační služby, fyzioterapii, rekondiční a regenerační služby.

Základem naší práce je integrální přístup, předložený Doc. MUDr. Františkem Vélem, zahrnující nejen mechanický pohled na funkce pohybového systému, ale i vliv kvality tkání, funkce orgánů, vyvážeností funkcí regulačních okruhů a především propojenost funkcí pohybového systému a psychiky. Obsáhnout tak široké pole faktorů během krátkého vyšetření nám umožňuje expertní a informační systém Computer Kinesiology. Využíváme jeho nejvyšší medicínskou odbornou úroveň s řadou funkcí vycházejících z nejnovějších medicínských poznatků. Samozřejmostí je využití široké škály standardních vyšetřovacích a ošetřovacích postupů a metod. Pro každého klienta stanovujeme individuální postup ošetření a dalších doporučení. 

Zvláště dobré výsledky má tento integrální přístup s využitím Computer Kinesiology u pacientů s výhřezem meziobratlových plotének, a to i v případech, kdy provedené léčebné postupy nepřinesly žádoucí efekt a byla již indikována operace jako jediné zbývající řešení.

Využití systému Computer Kinesiology přináší výborné výsledky i při rekondici po prodělaném onemocnění COVID-19.

Tým zkušených pracovníků je připraven Vám pomoci zvláště tehdy, když provedené terapie nepřinesly očekávaný výsledek.

Chcete-li zlepšit svoji kondici, nebo udělat něco pro své zdraví, využijte nabídku našich rekondičních a regeneračních služeb. Doporučujeme jejich využití, i když cítíte zdravotní potíže, ale provedená medicínská vyšetření neprokázala jejich příčinu.